LAT RUS
Zīmoli
Hot Swap -48V DC telecom power supply for CCR1072
Preces
PSU Adapters
ar PVN (21%)

MikroTik Hot Swap -48V DC telecom power supply for CCR1072 (PW48V-12V150W)

Zīmols: MikroTik
Modelis: PW48V-12V150W
EAN/UPC: 4752224002501
78.60 €
ar PVN (21%)
bez PVN 64.96 €
Noliktavā - 2 gab
Noliktavā - 2 gab
3.29 EUR Piegāde ar kurjeru
0.99 EUR piegāde pakomātos,
Saņemt varat jau rīt
Apraksts

Mikrotik tagad piedāvā karstā maiņas -48V līdzstrāvas barošanas bloku (produkta kods PW48V-12V150W), ko var iegādāties atsevišķi lietošanai CCR1072. Vienkārši noņemiet vienu no pašreizējiem barošanas blokiem un nomainiet to ar jauno PW48V-12V150W, kas paredzēts -48 V instalācijai - vienkārši un viegli. Jums pat nav jāizslēdz ierīce.

Bieži pērk kopā
MikroTik S+31DLC10D MikroTik S+31DLC10D

10G, 1310nm LC connector, 10km, SM, DDMI, SFP+

112.27 €
ar PVN (21%)
bez PVN 92.79 €
 
Noliktavā - 18 gab
Noliktavā - 18 gab
MikroTik S-RJ01 MikroTik S-RJ01

10Mbps, 100Mbps, 1.25Gbps, vara modulis, līdz 100m

23.93 €
ar PVN (21%)
bez PVN 19.78 €
 
Noliktavā - 314 gab
Noliktavā - 314 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment

Jūs veiksmīgi pierakstījāties jaunumiem

Piereģistrējiet Jūsu e-pasta adresi, lai saņemt paziņojumu, kad šīs produkts atkal būs pieejams noliktavā

MikroTik Hot Swap -48V DC telecom power supply for CCR1072 (PW48V-12V150W)
Pievienot mani adresātu sarakstam
Jūs saņemsiet elektronisko vēstuli, kad prece būs pieejama noliktavā.
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.