LATRUS

Par mums


LSEZ "EURO DK" SIA ir viens no uzņēmumiem ar visdinamiskāko attīstību informācijas tehnoloģiju jomā. Tas dibināts 2007. gadā un šobrīd veic eksportu uz vairāk nekā 150 valstīm. Sākot ar 2009. gadu, uzņēmums EURO DK sekmīgi realizē dažādu aprīkojumu vadu un bezvadu tīklu ierīkošanai: rūterus, antenas, tīkla komutatorus, kabeļus, drošības un monitoringa rīkus. Šobrīd uzņēmums EURO DK ir Latvijas eksporta līderis vairākās pasaules valstīs. Tā korporatīvo klientu vidū ir vairāk nekā 5 tūkstoši uzņēmumu visā pasaulē: no nelieliem uzņēmumiem līdz lielām valsts un komercorganizācijām.

Uzņēmumam ir liels attīstības potenciāls un tālejoši plāni, un tas turpina strauji nostiprināt savas pozīcijas tirgū. Uzņēmuma apgrozījums ik gadu palielinās par 25-35%. Dienas Bizness rakstā "Strauji augošs uzņēmums 2013" uzņēmumu atzinis par dinamiskas attīstības līderi Kurzemes reģionā.

Uzņēmumam ir uzticama, atbildīga un pieredzējuša partnera reputācija, kas nozīmē pastāvīgu pienākumu izpildi un tā ļāvusi EURO DK izveidot ciešas attiecības ar lieliem pasaules mēroga ražotājiem – uzņēmuma EURO DK portfelī šobrīd ir 10 zīmoli, un ar visiem no tiem parakstīti izplatītāja līgumi. Uzņēmuma klāstā atrodamas ap 700 pozīcijām no tīkla preču industrijas līderiem (Ubiquiti Networks, Mikrotik, Teltonika, Alfa Network, LigoWave, RF Elements u.c.)

Šobrīd EURO DK komanda sastāv no 18 cilvēkiem, kuri aktīvi attīsta tīkla preču izplatīšanas tirgu un padara augsto tehnoloģiju preces pieejamas jebkuram pircējam.LSEZ "EURO DK" SIA
Ofisa adrese:
Brīvības iela 56, Liepāja, LV3401, Latvija

Telefona numuri: +371 66116574, +371 67854982

e-mail: info@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.