LAT RUS
Preces
Unifi Switch
ar PVN (21%)

Ubiquiti UniFi Switch 48 PoE Gen2 (USW-48-POE)

Zīmols: Ubiquiti
Modelis: USW-48-POE
EAN/UPC: 0810010072146
537.99 €
ar PVN (21%)
bez PVN 444.62 €
Noliktavā - 0 gab
Noliktavā - 0 gab
Paziņot par pieejamību
Apraksts

The USW-48-PoE is a configurable Gigabit Layer 2 switch with 48 Gigabit Ethernet ports including 32 auto-sensing 802.3at PoE+ ports, and 4 SFP ports. It provides Gigabit PoE links to your RJ45 Ethernet devices and Gigabit fiber uplink options to your enterprise network. The USW-48-PoE features a 1.3" touch LCM to provide status
Managed and configured by the UniFi Network Controller with UniFi mobile app support, the USW-48-PoE offers an extensive suite of advanced Layer 2 switching protocols and features, including operation mode (switching, mirroring, or aggregate) per port. The UniFi Network Controller and mobile app allow admins to configure and monitor virtually all of the switch features in a graphical user interface from anywhere.

Specifikācija
Switch Ports 48 Ports
Fiber
SFP ports 4
Lejupielādes
Īsa instrukcija - UniFi Switch 48 PoE Gen2
Bieži pērk kopā
UniFi Dream Machine Pro UniFi Dream Machine Pro

Quad ARM Cortex-A57 Core 1.7 GHz , 4 GB DDR4, IDS/IPS Throughput: 3.5 Gbps, 10G SFP+ WAN, 10G SFP+ LAN,

369.95 €
ar PVN (21%)
bez PVN 305.74 €
 
Noliktavā - 193 gab
Noliktavā - 193 gab
Barošanas vads C5, UK Spraudnis, Balts, 65cm Barošanas vads C5, UK Spraudnis, Balts, 65cm

C5 Barošanas vads, UK spraudnis

3.59 €
ar PVN (21%)
bez PVN 2.97 €
 
Noliktavā - 4718 gab
Noliktavā - 4718 gab
U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

36.09 €
ar PVN (21%)
bez PVN 29.83 €
 
Noliktavā - 88 gab
Noliktavā - 88 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment

Jūs veiksmīgi pierakstījāties jaunumiem

Piereģistrējiet Jūsu e-pasta adresi, lai saņemt paziņojumu, kad šīs produkts atkal būs pieejams noliktavā

Ubiquiti UniFi Switch 48 PoE Gen2 (USW-48-POE)
Pievienot mani adresātu sarakstam
Jūs saņemsiet elektronisko vēstuli, kad prece būs pieejama noliktavā.
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.