LAT RUS
Preces

Ubiquiti SFP Moduļi

ar PVN (21%)
                             
U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module

a Single-Mode SC/UPC module

69.06 €
ar PVN (21%)
bez PVN 57.07 €
 
Noliktavā - 50 gab
Noliktavā - 50 gab
UFiber Instant optiskais raiduztvērējs UFiber Instant optiskais raiduztvērējs

SFP modulis, GPON CPE, 2.4 Gbps DL/1.2 Gbps UL, līdz 20km, 1x GPON WAN, 1x 1Gbps SFP

38.10 €
ar PVN (21%)
bez PVN 31.49 €
 
Noliktavā - 89 gab
Noliktavā - 89 gab
U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module

a Single-Mode SC/UPC module

78.89 €
ar PVN (21%)
bez PVN 65.20 €
 
Noliktavā - 0 gab
Noliktavā - 0 gab
U Fiber Module SFP to RJ45 1G U Fiber Module SFP to RJ45 1G

SFP Transceiver Module 1G

14.78 €
ar PVN (21%)
bez PVN 12.21 €
 
Noliktavā - 120 gab
Nākamā piegāde
28.01.2022 - 60 gab.
Noliktavā - 120 gab
Nākamā piegāde
28.01.2022 - 60 gab.
U Fiber Module SFP to RJ45 10G U Fiber Module SFP to RJ45 10G

SFP Transceiver Module 10G

65.49 €
ar PVN (21%)
bez PVN 54.12 €
 
Noliktavā - 196 gab
Noliktavā - 196 gab
U Fiber, daudzmodu modulis, 1G, 2 gab U Fiber, daudzmodu modulis, 1G, 2 gab

U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

17.25 €
ar PVN (21%)
bez PVN 14.26 €
 
Noliktavā - 90 gab
Noliktavā - 90 gab
U Fiber, daudzmodu modulis, 1G, 20 gab U Fiber, daudzmodu modulis, 1G, 20 gab

U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack

152.42 €
ar PVN (21%)
bez PVN 125.97 €
 
Noliktavā - 5 gab
Noliktavā - 5 gab
U Fiber, daudzmodu modulis, 10G, 2 gab U Fiber, daudzmodu modulis, 10G, 2 gab

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

38.10 €
ar PVN (21%)
bez PVN 31.49 €
 
Noliktavā - 94 gab
Noliktavā - 94 gab
U Fiber, daudzmodu modulis, 10G, 20 gab U Fiber, daudzmodu modulis, 10G, 20 gab

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack

342.93 €
ar PVN (21%)
bez PVN 283.41 €
 
Noliktavā - 2 gab
Noliktavā - 2 gab
U Fiber, vienmodu modulis, 1G, BiDi, 1 pāris U Fiber, vienmodu modulis, 1G, BiDi, 1 pāris

U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 1-Pair

22.63 €
ar PVN (21%)
bez PVN 18.70 €
 
Noliktavā - 137 gab
Noliktavā - 137 gab
U Fiber, vienmodu modulis, 1G, BiDi, 10 pāri U Fiber, vienmodu modulis, 1G, BiDi, 10 pāri

U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 10-Pairs

200.05 €
ar PVN (21%)
bez PVN 165.33 €
 
Noliktavā - 4 gab
Noliktavā - 4 gab
U Fiber, vienmodu modulis, 10G, 2 gab U Fiber, vienmodu modulis, 10G, 2 gab

U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

84.54 €
ar PVN (21%)
bez PVN 69.87 €
 
Noliktavā - 128 gab
Noliktavā - 128 gab
U Fiber, vienmodu modulis, 10G, 20 gab U Fiber, vienmodu modulis, 10G, 20 gab

U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack

771.60 €
ar PVN (21%)
bez PVN 637.69 €
 
Noliktavā - 3 gab
Noliktavā - 3 gab
U Fiber, vienmodu modulis, 10G, BiDi, 1 pāris U Fiber, vienmodu modulis, 10G, BiDi, 1 pāris

U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair

158.37 €
ar PVN (21%)
bez PVN 130.88 €
 
Noliktavā - 22 gab
Noliktavā - 22 gab
U Fiber, vienmodu modulis, 10G, BiDi, 10 pāri U Fiber, vienmodu modulis, 10G, BiDi, 10 pāri

U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 10-Pairs

1,438.41 €
ar PVN (21%)
bez PVN 1,188.77 €
 
Noliktavā - 1 gab
Noliktavā - 1 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numurs:
+371 60 000 888

e-mail: sales@eurodk.lv

EURO DK vietne izmanto sīkdatnes ērtākai tiešsaistes iepirkšanās pieredzei. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat šai sīkdatņu izmantošanai.