LAT RUS
Zīmoli
Ubiquiti
Redundant Power Supply DC 100W
Preces
Barošanas bloki
ar PVN (21%)

Redundant Power Supply DC 100W RPS-DC-100W Ubiquiti

Compatible with the EdgeRouter Infinity and UFiber OLT

Zīmols: Ubiquiti

Modelis: RPS-DC-100W

EAN/UPC: 0810354029127

0 /5
atsauksmes (0)
72.40
CENA
72.40
Pasūtījums vairak 2,351.92 €
Noliktavā - 30 gab
Noliktavā - 30 gab
Apraksts

The hot-swappable DC/DC PSU modul are compatible with the EdgeRouter Infinity and UFiber OLT. The second module can be used as a backup to the primary PSU.


AC/DC 100W for 38-54VDC Input

 

Power Options

 

powermodule-olt

 

The UFiber OLT includes an AC/DC power module. You have the option to add a second AC/DC power module or use a DC/DC power module for DC power.

 

powermodule-er-8-xg

 

The EdgeRouter Infinity includes two AC/DC power modules. You have the option to substitute in a DC/DC power module.

Bieži pērk kopā
MikroTik CCR1072-1G-8S+
Noliktavā - 7 gab
31.07.2018 - 12 gab.
7
72 Kodoli, CPU 1GHz, 16GB RAM, 1x Gbit LAN, 8x SFP+ korpuss(10Gbit), RouterOS L6
Cena, EUR: 2,340.04 2,324.30
Pasūtījuma vērtība, EUR < 2351.92 > 2351.92
U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module
Noliktavā - 40 gab
40
a Single-Mode SC/UPC module
Cena, EUR: 71.36 69.26
Pasūtījuma vērtība, EUR < 2351.92 > 2351.92
U Fiber Nano G
Noliktavā - 26 gab
08.08.2018 - 60 gab.
26
WAN: 1xGPON Port, LAN: 1xGigabit Ethernet Port
Cena, EUR: 67.16 65.06
Pasūtījuma vērtība, EUR < 2351.92 > 2351.92
Lietotājas atsauksmes
Add comment
Visas cenas norādītas ar 21% PVN
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Ofisa adrese:
Brīvības iela 56, Liepāja, LV3401, Latvija

Telefona numuri: +371 66116574, +371 67854982

e-mail: info@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.