LAT RUS
Preces
Barošanas bloki
ar PVN (21%)

Ubiquiti Redundant Power Supply DC 100W (RPS-DC-100W)

Zīmols: Ubiquiti
Modelis: RPS-DC-100W
EAN/UPC: 0810354029127
74.62 € 73.54 €
ar PVN (21%)
bez PVN 60.77 €
Noliktavā - 23 gab
Noliktavā - 23 gab
0.99 EUR piegāde pakomātos
2 darba dienas
Apraksts

The hot-swappable DC/DC PSU modul are compatible with the EdgeRouter Infinity and UFiber OLT. The second module can be used as a backup to the primary PSU.


AC/DC 100W for 38-54VDC Input

 

Power Options

 

powermodule-olt

 

The UFiber OLT includes an AC/DC power module. You have the option to add a second AC/DC power module or use a DC/DC power module for DC power.

 

powermodule-er-8-xg

 

The EdgeRouter Infinity includes two AC/DC power modules. You have the option to substitute in a DC/DC power module.

Bieži pērk kopā
MikroTik CCR1072-1G-8S+ MikroTik CCR1072-1G-8S+

72 Kodoli, CPU 1GHz, 16GB RAM, 1x Gbit LAN, 8x SFP+ korpuss(10Gbit), RouterOS L6

2,395.34 €
ar PVN (21%)
bez PVN 1,979.62 €
 
Noliktavā - 6 gab
Noliktavā - 6 gab
U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module

a Single-Mode SC/UPC module

73.54 €
ar PVN (21%)
bez PVN 60.77 €
 
Noliktavā - 1 gab
Noliktavā - 1 gab
U Fiber Nano G U Fiber Nano G

WAN: 1xGPON Port, LAN: 1xGigabit Ethernet Port

69.21 €
ar PVN (21%)
bez PVN 57.20 €
 
Noliktavā - 30 gab
Noliktavā - 30 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment

Jūs veiksmīgi pierakstījāties jaunumiem

Piereģistrējiet Jūsu e-pasta adresi, lai saņemt paziņojumu, kad šīs produkts atkal būs pieejams noliktavā

Ubiquiti Redundant Power Supply DC 100W (RPS-DC-100W)
Pievienot mani adresātu sarakstam
Jūs saņemsiet elektronisko vēstuli, kad prece būs pieejama noliktavā.
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.