LAT RUS
Zīmoli
Speciālie piedāvājumi
Preces

Speciālie piedāvājumi

ar PVN (21%)
                             
Sale Sale Alfa 8 ports Passive PoE Injector Lite Alfa 8 ports Passive PoE Injector Lite

APOE08_Lite, 8 Ports, 10/100Mbps

18.51 € 14.25 €
ar PVN (21%)
bez PVN 11.78 €
 
Noliktavā - 240 gab
Noliktavā - 240 gab
Sale Sale Alfa 8 ports Passive PoE Injector Alfa 8 ports Passive PoE Injector

APOE08, 8 Ports, 8 Buttons, 10/100Mbps

21.36 € 16.28 €
ar PVN (21%)
bez PVN 13.45 €
 
Noliktavā - 258 gab
Noliktavā - 258 gab
Sale Sale ePMP Force 300-19R 5 GHz 19dBi Integrated Antenna Subscriber Module, RoW, IP67 ePMP Force 300-19R 5 GHz 19dBi Integrated Antenna Subscriber Module, RoW, IP67

Outdoor 5 GHz, 19dBi integrated antenna, 802.11ac Wave 2, up to 600Mbps, IP67

247.29 € 192.34 €
ar PVN (21%)
bez PVN 158.96 €
 
Noliktavā - 19 gab
Noliktavā - 19 gab
Sale Sale Alfa WiFi Camp-Pro 2 Alfa WiFi Camp-Pro 2

Iepakojumā ir: Alfa Tube-U(N) + 9 dBi izkliedētā ārtelpu antena, R36A rūteris + 5dBi Antena

139.95 € 95.59 €
ar PVN (21%)
bez PVN 79.00 €
 
Noliktavā - 112 gab
Noliktavā - 112 gab
Sale Sale Teltonika FM3001 Teltonika FM3001

An easy Plug and Track real-time tracking terminal with GNSS, 3G and Bluetooth connectivity

85.83 € 66.55 €
ar PVN (21%)
bez PVN 55.00 €
 
Noliktavā - 1 gab
Noliktavā - 1 gab
Sale Sale Teltonika FM36M1 Teltonika FM36M1

NB-IoT and LTE CATM1 tracker with internal high gain GNSS and IoT/GSM antennas, internal battery

85.83 € 59.29 €
ar PVN (21%)
bez PVN 49.00 €
 
Noliktavā - 5 gab
Noliktavā - 5 gab
Sale Sale EdgePower 54V 150W AC EdgePower 54V 150W AC

AC/DC 150W for 110 - 240VAC Input, DC Terminal Block for 54V Output

66.25 € 60.56 €
ar PVN (21%)
bez PVN 50.05 €
 
Noliktavā - 40 gab
Noliktavā - 40 gab
Sale Sale ToughCable Connectors Ground ToughCable Connectors Ground

Speciāli veidots, lai izmantotu ar Ubiquiti ToughCable, 20gab

14.30 € 12.72 €
ar PVN (21%)
bez PVN 10.51 €
 
Noliktavā - 222 gab
Noliktavā - 222 gab
Sale Sale Ubiquiti LTU Lite Ubiquiti LTU Lite

CPE 5GHz, 13dBi Antenna, Max. Throughput up to 600+ Mbps, 10/20/30/40/50 MHz Channel Width Flexibility

87.95 € 82.43 €
ar PVN (21%)
bez PVN 68.12 €
 
Noliktavā - 423 gab
Noliktavā - 423 gab
Sale Sale airMAX GigaBeam AC 60 GHz Radio airMAX GigaBeam AC 60 GHz Radio

GigaBeam airMAX AC 60 GHz Radio with 1+ Gbps Throughput

125.64 € 118.05 €
ar PVN (21%)
bez PVN 97.56 €
 
Noliktavā - 94 gab
Noliktavā - 94 gab
Sale Sale AirFiber 5U AirFiber 5U

5.7-6.2GHz Point-to-Point 1Gbps+ Radio

905.42 € 849.75 €
ar PVN (21%)
bez PVN 702.27 €
 
Noliktavā - 16 gab
Noliktavā - 16 gab
Sale Sale Asymmetrical Horn Sector Antenna 30° with Coaxial Connectors Asymmetrical Horn Sector Antenna 30° with Coaxial Connectors

230° Asymmetrical Horn CC Antenna, Gain 20.5 dBi, 5180 - 6000 MHz, 2x N-Female Connectors, Dual Linear Polarization

342.16 € 304.28 €
ar PVN (21%)
bez PVN 251.47 €
 
Noliktavā - 7 gab
Noliktavā - 7 gab
Sale Sale Asymmetrical Horn Sector Antenna 60° with Coaxial Connectors Asymmetrical Horn Sector Antenna 60° with Coaxial Connectors

60° Asymmetrical Horn CC Antenna, Gain 17 dBi, 5180 - 6000 MHz, 2x N-Female Connectors, Dual Linear Polarization

342.16 € 304.28 €
ar PVN (21%)
bez PVN 251.47 €
 
Noliktavā - 18 gab
Noliktavā - 18 gab
Sale Sale Teltonika RUT950 Classic, EU plug Teltonika RUT950 Classic, EU plug

4G LTE modems ar bezvada rūteri, 2.4GHz, 4xLAN, 802.11b/g/n, Divslotu SIM

153.79 € 133.10 €
ar PVN (21%)
bez PVN 110.00 €
Noliktavā - 0 gab
Noliktavā - 0 gab
Sale Sale Teltonika FM6320 Teltonika FM6320

Heavy transport tracking device on 3G networks

141.57 € 59.29 €
ar PVN (21%)
bez PVN 49.00 €
 
Noliktavā - 0 gab
Noliktavā - 0 gab
Sale Sale POE Wall Mount Accessory POE Wall Mount Accessory

Supports 24V, 0.5A models, POE-24-12W and POE-24-12W-G

0.82 € 0.50 €
ar PVN (21%)
bez PVN 0.41 €
 
Noliktavā - 68 gab
Noliktavā - 68 gab
Sale Sale MikroTik S-C49DLC40D MikroTik S-C49DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm

27.16 € 19.34 €
ar PVN (21%)
bez PVN 15.98 €
 
Noliktavā - 21 gab
Noliktavā - 21 gab
Sale Sale MikroTik CWDM-CHASSIS-2 MikroTik CWDM-CHASSIS-2

1U Chassis bracket for CWDM MUX/DEMUX

30.56 € 23.41 €
ar PVN (21%)
bez PVN 19.35 €
 
Noliktavā - 9 gab
Noliktavā - 9 gab
Sale Sale MikroTik S+C61DLC10D MikroTik S+C61DLC10D

SFP+ CWDM module 10G 10km 1610nm

101.87 € 80.40 €
ar PVN (21%)
bez PVN 66.45 €
 
Noliktavā - 1 gab
Noliktavā - 1 gab
Sale Sale MikroTik S+C57DLC10D MikroTik S+C57DLC10D

SFP+ CWDM module 10G 10km 1570nm

101.87 € 80.40 €
ar PVN (21%)
bez PVN 66.45 €
 
Noliktavā - 1 gab
Noliktavā - 1 gab
Sale Sale MikroTik S-C61DLC40D MikroTik S-C61DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm

27.16 € 19.34 €
ar PVN (21%)
bez PVN 15.98 €
 
Noliktavā - 17 gab
Noliktavā - 17 gab
Sale Sale MikroTik S-C59DLC40D MikroTik S-C59DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm

27.16 € 19.34 €
ar PVN (21%)
bez PVN 15.98 €
 
Noliktavā - 16 gab
Noliktavā - 16 gab
Sale Sale MikroTik S-C57DLC40D MikroTik S-C57DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm

27.16 € 19.34 €
ar PVN (21%)
bez PVN 15.98 €
 
Noliktavā - 8 gab
Noliktavā - 8 gab
Sale Sale MikroTik S-C55DLC40D MikroTik S-C55DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm

27.16 € 19.34 €
ar PVN (21%)
bez PVN 15.98 €
 
Noliktavā - 11 gab
Noliktavā - 11 gab
Sale Sale MikroTik S-C53DLC40D MikroTik S-C53DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm

27.16 € 19.34 €
ar PVN (21%)
bez PVN 15.98 €
 
Noliktavā - 11 gab
Noliktavā - 11 gab
Sale Sale MikroTik S-C51DLC40D MikroTik S-C51DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm

27.16 € 19.34 €
ar PVN (21%)
bez PVN 15.98 €
 
Noliktavā - 1 gab
Noliktavā - 1 gab
Sale Sale MikroTik LtAP LTE kit MikroTik LtAP LTE kit

880MHz CPU, 128MB RAM, 1x 1000Mbps, 802.11b/g/n, 2.4GHz dual-chain, 3хSIM slot, 2G/3G/4G(LTE) bands 1/2/3/7/8/20/38/40

141.49 € 121.10 €
ar PVN (21%)
bez PVN 100.08 €
 
Noliktavā - 135 gab
Noliktavā - 135 gab
Sale Sale Ceiling Mount Motion Sensor Ceiling Mount Motion Sensor

360°, 110° plats leņķis, kustību sensors, 1 x mFi RJ45 Port

35.62 € 9.16 €
ar PVN (21%)
bez PVN 7.57 €
 
Noliktavā - 26 gab
Noliktavā - 26 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.