LAT RUS
Preces
GPON
ar PVN (21%)

Ubiquiti U Fiber WiFi (UF-WIFI)

Zīmols: Ubiquiti
Modelis: UF-WIFI
EAN/UPC: 0817882028561
72.23 €
ar PVN (21%)
bez PVN 59.70 €
Noliktavā - 30 gab
Noliktavā - 30 gab
3.29 EUR Piegāde ar kurjeru
0.99 EUR piegāde pakomātos,
Saņemt varat jau rīt
Apraksts

Rūpnieciskais dizains, U Fiber WiFi ir spēcīgs, augstas veiktspējas GPON CPE, kurā ir informatīvs LED displejs ar 4 Ethernet portiem un WiFi.

 

Features:
 
  • High-Performance GPON CPE
  • LED diodes for easy diagnostics
  • Up to 2.4 Gbps Downstream and 1.2 Gbps Upstream
  • Supports up to 20 km GPON Links
  • Powerful Layer 2/3 Management Features
  • GPON WAN Port
  • 4x RJ45 Gigabit LAN Port
  • SC/APC Fiber Connector
  • 802.11n Wi‑Fi
 
Status LEDs
 
Viegli lasāmās gaismas diodes nodrošina statusa informāciju: Ethernet savienojumu, signāla stiprumu un jaudu.
ufiber-wifi-features-status
ufiber-wifi-features-ports
Versatile Power
 
4 LAN porti atbalsta 10/100/1000 Mbps savienojumus. UFiber WiFi var strādāt, izmantojot 24V pasīvo PoE portu 1 vai 24VDC.

 

Designed for Integration
 
Ar vienu GPON pieslēgvietu var pieslēgt līdz pat 128 UFiber WiFi ierīcēm.
 
 
u-fiber-wifi-features-integration
Specifikācija
Atmiņa 256 MB DDR
Ierīces izmēri 126.34 x 126.09 x 31.65 mm (4.97 x 4.96 x 1.25")
Interfaces (1) SC/APC, GPON WAN, (4) Gigabit RJ45 Ethernet LAN, (1) Wi‑Fi 802.11n
Darbības temperatūra -10 to 45° C (14 to 113° F)
Wi-Fi Standards 802.11n
Noklusējuma IP adrese 192.168.1.1
Noklusējuma nosaukums ubnt
Noklusējuma parole ubnt
Lejupielādes
Tehniskās specifikācijas / Datu lapa - U Fiber WiFi
Bieži pērk kopā
U Fiber OLT 4 U Fiber OLT 4

8-portu GPON termināls, viens 1G/10G SFP+ Ethernet Porti

916.51 €
ar PVN (21%)
bez PVN 757.44 €
 
Noliktavā - 4 gab
Noliktavā - 4 gab
U Fiber AE U Fiber AE

Fiber-to-Ethernet Converter, WAN: 1xSFP Port, LAN: 1xGigabit Ethernet Port

26.53 €
ar PVN (21%)
bez PVN 21.92 €
 
Noliktavā - 20 gab
Noliktavā - 20 gab
UFiber Splitter 1:4 UFiber Splitter 1:4

Ubiquiti PLC Splitter 1:4

12.26 €
ar PVN (21%)
bez PVN 10.13 €
 
Noliktavā - 6 gab
Noliktavā - 6 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment

Jūs veiksmīgi pierakstījāties jaunumiem

Piereģistrējiet Jūsu e-pasta adresi, lai saņemt paziņojumu, kad šīs produkts atkal būs pieejams noliktavā

Ubiquiti U Fiber WiFi (UF-WIFI)
Pievienot mani adresātu sarakstam
Jūs saņemsiet elektronisko vēstuli, kad prece būs pieejama noliktavā.
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.