LAT RUS
Preces

GPON/EPON

ar PVN (21%)
                             
U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module

a Single-Mode SC/UPC module

68.93 €
ar PVN (21%)
bez PVN 56.97 €
 
Noliktavā - 50 gab
Noliktavā - 50 gab
U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module

a Single-Mode SC/UPC module

78.73 €
ar PVN (21%)
bez PVN 65.07 €
 
Noliktavā - 41 gab
Noliktavā - 41 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numurs:
+371 60 000 888

e-mail: sales@eurodk.lv

EURO DK vietne izmanto sīkdatnes ērtākai tiešsaistes iepirkšanās pieredzei. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat šai sīkdatņu izmantošanai.