LAT RUS
Preces
Fiber Modules
ar PVN (21%)

MikroTik S+C57DLC10D

Zīmols: MikroTik
Modelis: S+C57DLC10D
EAN/UPC: 0708747435399
152.86 € 119.54 €
ar PVN (21%)
bez PVN 98.79 €
Noliktavā - 2 gab
Noliktavā - 2 gab
3.12 EUR Piegāde ar kurjeru
0.99 EUR piegāde pakomātos,
Rīt varat savākt
Apraksts
10G SFP+ Transceiver, Up to 10km, Transmitting and Receiving wavelength: 1570nm, Dual LC connector DDM
Lejupielādes
Tehniskās specifikācijas / Datu lapa - MikroTik S+C57DLC10D
Bieži pērk kopā
New New HikVision Wall Mount for Indoor Cameras DS-1258ZJ HikVision Wall Mount for Indoor Cameras DS-1258ZJ

Sienas kronšteins iekštelpu kamerām, paredzēts DS-2CD21xx sērijas kamerām

9.78 €
ar PVN (21%)
bez PVN 8.08 €
 
Noliktavā - 1 gab
Noliktavā - 1 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment

Jūs veiksmīgi pierakstījāties jaunumiem

Piereģistrējiet Jūsu e-pasta adresi, lai saņemt paziņojumu, kad šīs produkts atkal būs pieejams noliktavā

MikroTik S+C57DLC10D
Pievienot mani adresātu sarakstam
Jūs saņemsiet elektronisko vēstuli, kad prece būs pieejama noliktavā.
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.