LAT RUS
Preces
Fiber Modules
ar PVN (21%)

MikroTik S+C55DLC10D

Zīmols: MikroTik
Modelis: S+C55DLC10D
EAN/UPC: 0708747435405
102.56 80.94 €
ar PVN (21%)
bez PVN 66.89 €
Noliktavā - 0 gab
Noliktavā - 0 gab
Paziņot par pieejamību
Apraksts
10G SFP+ Transceiver, Up to 10km, Transmitting and Receiving wavelength: 1550nm, Dual LC connector DDM
Lejupielādes
Tehniskās specifikācijas / Datu lapa - MikroTik S+C55DLC10D
Bieži pērk kopā
Sale Sale MikroTik S-C47DLC40D MikroTik S-C47DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nm

27.34 € 19.47 €
ar PVN (21%)
bez PVN 16.09 €
 
Noliktavā - 2 gab
Noliktavā - 2 gab
Sale Sale MikroTik S-C51DLC40D MikroTik S-C51DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm

27.34 € 19.47 €
ar PVN (21%)
bez PVN 16.09 €
 
Noliktavā - 3 gab
Noliktavā - 3 gab
Sale Sale MikroTik S-C53DLC40D MikroTik S-C53DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm

27.34 € 19.47 €
ar PVN (21%)
bez PVN 16.09 €
 
Noliktavā - 15 gab
Noliktavā - 15 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment

Jūs veiksmīgi pierakstījāties jaunumiem

Piereģistrējiet Jūsu e-pasta adresi, lai saņemt paziņojumu, kad šīs produkts atkal būs pieejams noliktavā

MikroTik S+C55DLC10D
Pievienot mani adresātu sarakstam
Jūs saņemsiet elektronisko vēstuli, kad prece būs pieejama noliktavā.
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.