LAT RUS
Preces

Mikrotik Fiber Modules

ar PVN (21%)
                             
MikroTik S-RJ01 MikroTik S-RJ01

10Mbps, 100Mbps, 1.25Gbps, vara modulis, līdz 100m

$ 27.65
ar PVN (21%)
bez PVN $ 22.85
 
Noliktavā - 388 gab
Noliktavā - 388 gab
MikroTik S+RJ10 MikroTik S+RJ10

10Mbps, 100Mbps, 1Gbps, 2.5Gbps, 5Gbps, 10Gbps, vara modulis, līdz 200m

$ 58.38
ar PVN (21%)
bez PVN $ 48.25
 
Noliktavā - 0 gab
Nākamā piegāde
09.08.2021 - 1160 gab.
Noliktavā - 0 gab
Nākamā piegāde
09.08.2021 - 1160 gab.
MikroTik S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D

1.25G, 850nm Dual LC connector, 550m, MM, DDMI

$ 16.59
ar PVN (21%)
bez PVN $ 13.71
 
Noliktavā - 211 gab
Noliktavā - 211 gab
MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D

1.25G, 1310nm Dual LC connector, 20km, SM, DDMI

$ 22.12
ar PVN (21%)
bez PVN $ 18.28
 
Noliktavā - 139 gab
Noliktavā - 139 gab
MikroTik S-55DLC80D MikroTik S-55DLC80D

1.25G, 1550nm Dual LC connector, 80km, SM, DDMI

$ 33.65 $ 29.04
ar PVN (21%)
bez PVN $ 24.00
 
Noliktavā - 21 gab
Noliktavā - 21 gab
MikroTik S-3553LC20D pair MikroTik S-3553LC20D pair

Pair of 1.25G SM, 20km, T1310nm/R1550nm, LC, DDMI & 1.25G SM, 20km, T1550nm/R1310nm, LC, DDMI

(1)
$ 63.56
ar PVN (21%)
bez PVN $ 52.53
 
Noliktavā - 67 gab
Noliktavā - 67 gab
MikroTik S-4554LC80D pair MikroTik S-4554LC80D pair

Pair of 1.25G SM, 80km, T1490nm/R1550nm, LC, DDMI & 1.25G SM, 80km, T1550nm/R1490nm, LC, DDMI

$ 80.43
ar PVN (21%)
bez PVN $ 66.47
 
Noliktavā - 14 gab
Noliktavā - 14 gab
MikroTik S+85DLC03D MikroTik S+85DLC03D

10G, 850nm LC connector, 300m, MM, DDMI, SFP+

$ 51.90
ar PVN (21%)
bez PVN $ 42.89
 
Noliktavā - 17 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 100 gab.
Noliktavā - 17 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 100 gab.
MikroTik XS+31LC10D MikroTik XS+31LC10D

Kombinēts 1,25G SFP, 10G SFP + un 25G SFP28 modulis.

$ 129.72
ar PVN (21%)
bez PVN $ 107.21
 
Noliktavā - 10 gab
Noliktavā - 10 gab
MikroTik Q+85MP01D MikroTik Q+85MP01D

QSFP+ Transceiver 40G 850nm 150m

$ 55.66
ar PVN (21%)
bez PVN $ 46.00
 
Noliktavā - 5 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 4 gab.
Noliktavā - 5 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 4 gab.
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m MikroTik SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m

SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable

$ 27.65
ar PVN (21%)
bez PVN $ 22.85
 
Noliktavā - 77 gab
Noliktavā - 77 gab
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3m MikroTik SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3m

SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable

$ 35.03
ar PVN (21%)
bez PVN $ 28.95
 
Noliktavā - 203 gab
Noliktavā - 203 gab
MikroTik SFP+ 5m Active Optics Direct Attach Cable MikroTik SFP+ 5m Active Optics Direct Attach Cable

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m, 10Gbps

$ 45.40
ar PVN (21%)
bez PVN $ 37.52
 
Noliktavā - 3 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 10 gab.
Noliktavā - 3 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 10 gab.
MikroTik Q+DA0001 MikroTik Q+DA0001

40 Gbps direct attach QSFP+ 1m cable

$ 32.67
ar PVN (21%)
bez PVN $ 27.00
 
Noliktavā - 8 gab
Noliktavā - 8 gab
MikroTik Q+BC0003-S+ MikroTik Q+BC0003-S+

40 Gbps QSFP+ break-out cable to 4x10G SFP+, 3m cable

$ 51.90
ar PVN (21%)
bez PVN $ 42.89
 
Noliktavā - 5 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 10 gab.
Noliktavā - 5 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 10 gab.
MikroTik FTC MikroTik FTC

Fiber to Copper converter, Outdoor Case, 12-57V PoE with 802.3af/at Support

$ 35.03
ar PVN (21%)
bez PVN $ 28.95
 
Noliktavā - 0 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 40 gab.
Noliktavā - 0 gab
Nākamā piegāde
13.08.2021 - 40 gab.
Sale Sale MikroTik CWDM-CHASSIS-2 MikroTik CWDM-CHASSIS-2

1U Chassis bracket for CWDM MUX/DEMUX

$ 36.34 $ 27.83
ar PVN (21%)
bez PVN $ 23.00
 
Noliktavā - 5 gab
Noliktavā - 5 gab
Sale Sale MikroTik S-C49DLC40D MikroTik S-C49DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm

$ 32.29 $ 22.99
ar PVN (21%)
bez PVN $ 19.00
 
Noliktavā - 15 gab
Noliktavā - 15 gab
Sale Sale MikroTik S-C51DLC40D MikroTik S-C51DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm

$ 32.29 $ 22.99
ar PVN (21%)
bez PVN $ 19.00
 
Noliktavā - 1 gab
Noliktavā - 1 gab
Sale Sale MikroTik S-C53DLC40D MikroTik S-C53DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm

$ 32.29 $ 22.99
ar PVN (21%)
bez PVN $ 19.00
 
Noliktavā - 5 gab
Noliktavā - 5 gab
Sale Sale MikroTik S-C55DLC40D MikroTik S-C55DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm

$ 32.29 $ 22.99
ar PVN (21%)
bez PVN $ 19.00
 
Noliktavā - 3 gab
Noliktavā - 3 gab
Sale Sale MikroTik S-C57DLC40D MikroTik S-C57DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm

$ 32.29 $ 22.99
ar PVN (21%)
bez PVN $ 19.00
 
Noliktavā - 2 gab
Noliktavā - 2 gab
Sale Sale MikroTik S-C59DLC40D MikroTik S-C59DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm

$ 32.29 $ 22.99
ar PVN (21%)
bez PVN $ 19.00
 
Noliktavā - 10 gab
Noliktavā - 10 gab
Sale Sale MikroTik S-C61DLC40D MikroTik S-C61DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm

$ 32.29 $ 22.99
ar PVN (21%)
bez PVN $ 19.00
 
Noliktavā - 16 gab
Noliktavā - 16 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

EURO DK vietne izmanto sīkdatnes ērtākai tiešsaistes iepirkšanās pieredzei. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat šai sīkdatņu izmantošanai.