LAT RUS
Preces

Mikrotik Fiber Modules

ar PVN (21%)
                             
MikroTik S-RJ01 MikroTik S-RJ01

10Mbps, 100Mbps, 1.25Gbps, vara modulis, līdz 100m

25.33 €
ar PVN (21%)
bez PVN 20.93 €
 
Noliktavā - 75 gab
Noliktavā - 75 gab
MikroTik S+RJ10 MikroTik S+RJ10

10Mbps, 100Mbps, 1Gbps, 2.5Gbps, 5Gbps, 10Gbps, vara modulis, līdz 200m

53.48 €
ar PVN (21%)
bez PVN 44.20 €
 
Noliktavā - 131 gab
Noliktavā - 131 gab
MikroTik S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D

1.25G, 850nm Dual LC connector, 550m, MM, DDMI

15.20 €
ar PVN (21%)
bez PVN 12.56 €
 
Noliktavā - 69 gab
Noliktavā - 69 gab
MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D

1.25G, 1310nm Dual LC connector, 20km, SM, DDMI

20.26 €
ar PVN (21%)
bez PVN 16.74 €
 
Noliktavā - 100 gab
Noliktavā - 100 gab
MikroTik S-55DLC80D MikroTik S-55DLC80D

1.25G, 1550nm Dual LC connector, 80km, SM, DDMI

29.71 €
ar PVN (21%)
bez PVN 24.55 €
 
Noliktavā - 102 gab
Noliktavā - 102 gab
MikroTik S-3553LC20D pair MikroTik S-3553LC20D pair

Pair of 1.25G SM, 20km, T1310nm/R1550nm, LC, DDMI & 1.25G SM, 20km, T1550nm/R1310nm, LC, DDMI

(1)
58.22 €
ar PVN (21%)
bez PVN 48.12 €
 
Noliktavā - 93 gab
Noliktavā - 93 gab
MikroTik S-4554LC80D pair MikroTik S-4554LC80D pair

Pair of 1.25G SM, 80km, T1490nm/R1550nm, LC, DDMI & 1.25G SM, 80km, T1550nm/R1490nm, LC, DDMI

73.67 €
ar PVN (21%)
bez PVN 60.89 €
 
Noliktavā - 7 gab
Noliktavā - 7 gab
MikroTik S+85DLC03D MikroTik S+85DLC03D

10G, 850nm LC connector, 300m, MM, DDMI, SFP+

47.54 €
ar PVN (21%)
bez PVN 39.29 €
 
Noliktavā - 33 gab
Noliktavā - 33 gab
MikroTik S+31DLC10D MikroTik S+31DLC10D

10G, 1310nm LC connector, 10km, SM, DDMI, SFP+

118.82 €
ar PVN (21%)
bez PVN 98.20 €
 
Noliktavā - 6 gab
Noliktavā - 6 gab
MikroTik Q+85MP01D MikroTik Q+85MP01D

QSFP+ Transceiver 40G 850nm 150m

50.98 €
ar PVN (21%)
bez PVN 42.14 €
 
Noliktavā - 6 gab
Noliktavā - 6 gab
MikroTik Q+DA0001 MikroTik Q+DA0001

40 Gbps direct attach QSFP+ 1m cable

29.93 €
ar PVN (21%)
bez PVN 24.73 €
 
Noliktavā - 12 gab
Noliktavā - 12 gab
MikroTik SFP+ 1m direct attach cable MikroTik SFP+ 1m direct attach cable

SFP+ direct attach cable, 1m

25.33 €
ar PVN (21%)
bez PVN 20.93 €
 
Noliktavā - 64 gab
Noliktavā - 64 gab
MikroTik SFP+ 3m direct attach cable MikroTik SFP+ 3m direct attach cable

SFP+ direct attach cable, 3m

32.09 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.52 €
 
Noliktavā - 43 gab
Noliktavā - 43 gab
MikroTik SFP+ 5m Active Optics Direct Attach Cable MikroTik SFP+ 5m Active Optics Direct Attach Cable

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m, 10Gbps

41.59 €
ar PVN (21%)
bez PVN 34.37 €
 
Noliktavā - 12 gab
Noliktavā - 12 gab
MikroTik FTC MikroTik FTC

Fiber to Copper converter, Outdoor Case, 12-57V PoE with 802.3af/at Support

32.09 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.52 €
 
Noliktavā - 12 gab
Noliktavā - 12 gab
Sale Sale MikroTik CWDM-MUX8A MikroTik CWDM-MUX8A

8x 1.25Gbps SFP / 10Gbps SFP+, wavelengths 1470 nm - 1610 nm

297.09 € 220.56 €
ar PVN (21%)
bez PVN 182.28 €
 
Noliktavā - 12 gab
Noliktavā - 12 gab
Sale Sale MikroTik CWDM-CHASSIS-2 MikroTik CWDM-CHASSIS-2

1U Chassis bracket for CWDM MUX/DEMUX

41.59 € 32.14 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.56 €
 
Noliktavā - 17 gab
Noliktavā - 17 gab
Sale Sale MikroTik S-C47DLC40D MikroTik S-C47DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1470nm

41.59 € 32.14 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.56 €
 
Noliktavā - 10 gab
Noliktavā - 10 gab
Sale Sale MikroTik S-C49DLC40D MikroTik S-C49DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1490nm

41.59 € 32.14 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.56 €
 
Noliktavā - 28 gab
Noliktavā - 28 gab
Sale Sale MikroTik S-C51DLC40D MikroTik S-C51DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1510nm

41.59 € 32.14 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.56 €
 
Noliktavā - 13 gab
Noliktavā - 13 gab
Sale Sale MikroTik S-C53DLC40D MikroTik S-C53DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1530nm

41.59 € 32.14 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.56 €
 
Noliktavā - 20 gab
Noliktavā - 20 gab
Sale Sale MikroTik S-C55DLC40D MikroTik S-C55DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1550nm

41.59 € 32.14 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.56 €
 
Noliktavā - 18 gab
Noliktavā - 18 gab
Sale Sale MikroTik S-C57DLC40D MikroTik S-C57DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1570nm

41.59 € 32.14 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.56 €
 
Noliktavā - 20 gab
Noliktavā - 20 gab
Sale Sale MikroTik S-C59DLC40D MikroTik S-C59DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1590nm

41.59 € 32.14 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.56 €
 
Noliktavā - 20 gab
Noliktavā - 20 gab
Sale Sale MikroTik S-C61DLC40D MikroTik S-C61DLC40D

SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm

41.59 € 32.14 €
ar PVN (21%)
bez PVN 26.56 €
 
Noliktavā - 20 gab
Noliktavā - 20 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.