LAT RUS
Preces
CCR
ar PVN (21%)

MikroTik CCR1072-1G-8S+

Zīmols: MikroTik
Modelis: CCR1072-1G-8S+
EAN/UPC: 0708747431964
2,535.67 €
ar PVN (21%)
bez PVN 2,095.60 €
Noliktavā - 11 gab
Noliktavā - 11 gab
0.99 EUR piegāde pakomātos
2 darba dienas
Apraksts

Mikrotik jaunais rūteris, CCR1072, iedarbināts ar Tilera 72 kodolu CPU, katrs kodols strādā uz 1GHz, un pilnībā izmantot šo jaudu, CCR1072 ir aprīkots ar 8 neatkarīgam savienotām 10G SFP+ porti.

Rūterim ir RouterOS L6, 16GB iebūvēts ECC RAM, skārienekrāna krāsu LCD, viedkartes sloti, microUSB, regulāra izmēra USB, microSD un 2x M.2 sloti papildu glabāšanai.

Pateicoties unikālajai 72 kodolu procesoram un ostām, kas ir tieši saistīti ar CPU, CCR1072 spēj vairāk nekā 100.000.000 pakešu sekundē caurlaidi.

Lejupielādes
Tehniskās specifikācijas / Datu lapa - MikroTik CCR1072-1G-8S+ Lietotāja instrukcija - MikroTik CCR1072-1G-8S+
Video par produktu
Bieži pērk kopā
MikroTik SFP+ 1m direct attach cable MikroTik SFP+ 1m direct attach cable

SFP+ direct attach cable, 1m

23.75 €
ar PVN (21%)
bez PVN 19.63 €
 
Noliktavā - 8 gab
Noliktavā - 8 gab
MikroTik S+31DLC10D MikroTik S+31DLC10D

10G, 1310nm LC connector, 10km, SM, DDMI, SFP+

118.76 €
ar PVN (21%)
bez PVN 98.15 €
 
Noliktavā - 67 gab
Noliktavā - 67 gab
MikroTik S-RJ01 MikroTik S-RJ01

10Mbps, 100Mbps, 1.25Gbps, vara modulis, līdz 100m

23.75 €
ar PVN (21%)
bez PVN 19.63 €
 
Noliktavā - 102 gab
Noliktavā - 102 gab
Lietotāju atsauksmes
Add comment

Jūs veiksmīgi pierakstījāties jaunumiem

Piereģistrējiet Jūsu e-pasta adresi, lai saņemt paziņojumu, kad šīs produkts atkal būs pieejams noliktavā

MikroTik CCR1072-1G-8S+
Pievienot mani adresātu sarakstam
Jūs saņemsiet elektronisko vēstuli, kad prece būs pieejama noliktavā.
Zīmoli Kategorijas

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.