Informācija klientiem par koronavīrusu (COVID-19). Uzzināt vairāk
LAT RUS
Par EURO DK darba režīma izmaiņām

Par EURO DK darba režīma izmaiņām

Eurodk.lv
2020-03-16

 

Godājamie EURO DK klienti,

Sakarā ar Covid-19 un plašajiem piesardzības pasākumiem, atsevišķu sūtījumu piegāde var aizkavēties. Atsevišķos īpaši skartos reģionos,  iesakām klientiem sazināties ar piegādes kurjeru un vienoties par sūtījuma piegādes iespējām. Atsaucoties uz transporta uzņēmumu sniegto informāciju, sūtījumu piegāde var aizkavēties saistībā ar transporta rindām,  kuras veidojas uz valstu robežām. Situācija pastāvīgi mainās un katras valsts varas iestādes var ieviest ierobežojumus turpmākai COVID-19 izplatības ierobežošanai. Aicinām Jūs sekot līdzi aktuālajai informācijai plašsaziņas līdzekļos.

EURO DK darba laiks paliek nemainīgs, un pasūtījumi tiks nosūtīti katru dienu.

Sakarā ar to, ka daudzi EURO DK darbinieki turpmāk strādās attālināti, lūdzam saziņai ar menedžeriem izmantot e-pastus, jo telefona saziņa var būt apgrūtināta.

Paldies par Jūsu sapratni.
Ar cieņu,
EURO DK

Add comment


Categories
Tags

LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numuri:
+371 29488847
+371 66116574
+371 67854982

e-mail: sales@eurodk.lv

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.