LATRUS

Par mums


EuroDK OfficeLSEZ "EURO DK" SIA ir viens no uzņēmumiem ar visdinamiskāko attīstību informācijas tehnoloģiju jomā. Tas ir dibināts 2007. gadā un šobrīd veic eksportu uz vairāk nekā 150 valstīm. Sākot ar 2009. gadu, uzņēmums sekmīgi realizē dažādu aprīkojumu vadu un bezvadu tīklu ierīkošanai: rūterus, antenas, tīkla komutatorus, kabeļus, drošības un monitoringa rīkus. Šobrīd uzņēmums ir Latvijas eksporta līderis vairākās pasaules valstīs. Tā korporatīvo klientu vidū ir vairāk nekā 5 tūkstoši uzņēmumu visā pasaulē: no nelieliem uzņēmumiem līdz lielām valsts un komercorganizācijām.


EuroDK WarehouseUzņēmumam ir liels attīstības potenciāls un tālejoši plāni, un tas turpina strauji nostiprināt savas pozīcijas tirgū. Pēdējo vairāku gadu laikā uzņēmuma apgrozījums ik gadu palielinās par 40-60%. Saskaņā ar Latvijas biznesa gada pārskata datiem par 2017. gadu, uzņēmums atrodas otrajā vietā kategorijā “TOP-5 Gazeles” tirdzniecības nozarē ar apgrozījumu 21,133 milj. euro.

Uzņēmumam ir uzticama, atbildīga un pieredzējuša partnera reputācija, kas nozīmē pastāvīgu pienākumu izpildi un tas ir ļāvis EURO DK izveidot ciešas attiecības ar lieliem pasaules mēroga ražotājiem – uzņēmuma portfelī šobrīd ir 10 zīmoli, un ar visiem no tiem parakstīti izplatītāja līgumi. Uzņēmuma klāstā atrodamas ap 1500 pozīcijām no tīkla preču industrijas līderiem (Ubiquiti Networks, Mikrotik, Teltonika, Cambium Networks u.c.).

EuroDK WarehouseUzņēmums sadarbojas ar vadošām pasaules transporta kompānijām, kuras nodrošina drošu un ātru pasūtījumu piegādi visā pasaulē.

2016. gadā uzņēmums ir saņēmis Liepājas speciālas ekonomiskas zonas uzņēmuma statusu. 2018. gadā uzņēmums ir pabeidzis jauna biroja un noliktavas ēkas būvniecību Liepājā.

Šobrīd EURO DK komanda sastāv no 27 cilvēkiem, kuri aktīvi attīsta tīkla preču izplatīšanas tirgu un padara augsto tehnoloģiju preces pieejamas jebkuram pircējam.LSEZ "EURO DK" SIA
Noliktavas adrese:
Satiksmes iela 6
Liepāja, LV3401
Latvija

Tālruņu numurs:
+371 60 000 888

e-mail: sales@eurodk.lv

EURO DK vietne izmanto sīkdatnes ērtākai tiešsaistes iepirkšanās pieredzei. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat šai sīkdatņu izmantošanai.